De Lutte,
Lossersestraat 8
€ 369.000 k.k.
Realiseer jouw droomhuis op deze unieke locatie aan de rand van het centrum van De Lutte!
Over dit object
Op een prachtige locatie nabij het centrum van De Lutte staat momenteel een kantoor, maar hier mag ook een woning worden gerealiseerd. Dit biedt een unieke mogelijkheid om een (semi) BUNGALOW te creëren welke volledig aansluit bij jouw wensen en behoeften. De ligging is ideaal: Vanuit hier ben je in enkele minuten in het dorpscentrum, waar je diverse winkels en horecagelegenheden vindt. Tegelijkertijd geniet je van de rust en ruimte van het Twente landschap, met volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen. Steden als Oldenzaal en Enschede zijn snel bereikbaar, waardoor je profiteert van zowel de rust van het dorp en voorzieningen van de stad. Kortom, grijp deze kans en maak jouw woondroom werkelijkheid!
Het pand was in gebruik als kantoorruimte, met diverse kantoren, een royale entree en een kantine. De huidige ruimten kunnen prima een andere indeling krijgen ten diende van de functie wonen.
Momenteel heeft het object een centrumbestemming. Middels een bestemmingsplanwijziging is het mogelijk om de huidige bestemming te wijzigen naar een woonbestemming. Deze procedure dient door de koper zelf gestart te worden.
Voor vragen, of nadere toelichting, staan wij je graag te woord.
Begane grond
Entree voorzien van meterkast, ruime hal met toegang naar diverse kantoorruimtes, trapopgang naar de eerste verdieping, twee separate toiletten v.v. fontein, kantine v.v. keukenblok, vaste kasten en toegangsdeur naar de buiten.
Eerste verdieping
Door middel van vaste trap te bereiken eerste verdieping met opstalplaats voor de CV-installatie en opbergruimte.
- Type
- Eengezinswoning - Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlak
- 168 m²
- Inhoud
- 700 m³
- Perceel oppervlakte
- 531 m²
- Aantal kamers
- 4
- Energielabel
- A+
- Vraagprijs
- € 369.000 k.k.
- Status
- Beschikbaar
- Overdracht
- In overleg
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1982
- Woonoppervlak ca. 168 m²
- Perceeloppervlak 531 m²
- Inhoud ca. 700 m³
- Energielabel: A+
- OPA procedure duurt bij de gemeente 8 weken
- Bestemmingsplan laten maken door Bjz, kan gelijktijdig met vergunningsaanvraag bouwkundige/constructieve ingrepen
- Er mag maximaal 1 woning gerealiseerd worden
- Aanvaarding in overleg
- Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom
- In de koopovereenkomst wordt een ouderdomsclausule en niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen
Plattegronden
Onze specialist
Luc Weusthuis
- Register Makelaar | Register Taxateur, Wonen en Bedrijfsonroerendgoed

Interesse? Of toch nog vragen?
Vul dan onderstaand formulier in.
Op zoek naar een bepaald object?
Schrijf je in als woningzoekende en blijf op de hoogte van nieuw aanbod.